NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Premiera medialna BioDermic i trzech nowych serii kawiorowej, perłowej i oliwkowej

2014-09-15 12:03:33

Serie stworzone przez Ekspertów Laboratorium Naukowego BioDermic powstają zgodnie z najnowszymi trendami światowej kosmetologii w oparciu o potencjał naturalnych komponentów roślinnych i wyciągów organicznych, sprowadzanych z całego świata, m.in. wyciągu z pereł, ekstraktu z kawioru, wyciągu z owoców, liści i pestek oliwnych, protein owsa, minerałów morskich, oleju z marakui, makadamii, avocado i słodkich migdałów, masła shea, kwasu hialuronowego oraz kompleksów multiwitaminowych A, C, E, B5, B6, B7.

„Ideą, która przyświeca działalności naszej firmy, jest udostępnianie jak najszerszemu gronu odbiorców, luksusowych i innowacyjnych kosmetyków w przystępnej cenie. Właśnie z myślą między innymi o Polkach tworzyliśmy nasze produkty, bowiem do tej pory ze względu na cenę kosmetyków luksusowych nie były one w zasięgu ich możliwości finansowych, miały charakter elitarny. Teraz Polki mogą sięgnąć po nasze kosmetyki i otulić się luksusem ekstraktów z pereł, czarnego kawioru i oliwek. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klientów (wiemy, że i Panowie sięgają po nasze kosmetyki), którzy po przetestowaniu naszych kosmetyków, decydują się na stałe włączenie ich do swojej codziennej pielęgnacji.” – powiedział Adrian Wołyniec, dyrektor ds. Marketingu i sprzedaży BioDermic.

Działania obejmują:
  • Kampania telewizyjna – 515 BB w Prime Time ATM Rozrywka, TV6, Polsat 2, BBS LifeStyle, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat Film, Film Box, Kino Polska, Stop Klatka TV
  • Kampania w serwisie IPLA – blisko 40 000 BB
  • Wsparcie PR – agencja PR Media Connect

O firmie:
Firma BioDermic powstała w 2011 roku z misją, że będzie tworzyła dermokosmetyki najwyższej jakości, oparte na najnowszych osiągnięciach światowej kosmetologii, ale w rozsądnej cenie. Dzięki doświadczeniu, jakie BioDermic uzyskała funkcjonując w branży kosmetyków aptecznych i profesjonalnych, pragnie wyznaczać nowe standardy w zakresie efektywności i wysokiej jakości aktywnych kosmetyków drogeryjnych. Marka BioDermic stanowi podstawę nowoczesnej pielęgnacji, pozwalającej sprostać niezwykle wygórowanym oczekiwaniom dotyczącym kondycji skóry Polek.

Elitarność dostępna w rozsądnej cenie!
Więcej informacji można znaleźć na:
www.biodermic.pl, http://sklep.biodermic.pl
www.facebook.com/BioDermic

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: